Álláshirdetés

Közforgalmú Gyógyszertár, BONUS Patika, Pécs

Pécs belvárosi patikájába, a Kossuth téren található BONUS-ba keresünk gyógyszertárvezető kollégát mielőbbi kezdéssel. Jelentkezni önéletrajz leadásával lehet az alábbi e-mail címen: bonuspatika@gmail.com.

Telefonos elérhetőség: 72/511-245.

Feladatok:

- a gyógyszertár szakmai vezetése

- részvétel a napi feladatokban

- kapcsolattartás a gyógyszercégek képviselőivel

Elvárások:

- szakmai tapasztalat

- vezetői tapasztalat előny

- önálló munkavégzés

- csapatjátékos

- angol nyelvtudás előny

Közforgalmú Gyógyszertár, SIPO Patika, Pécs

A pécsi székhellyel rendelkező, közforgalmú patikákat és patikai webáruházat működtető SIPO Patikák www.sipo.hu  Gyógyszerész munkatársat keres beosztott gyógyszerész munkakörbe a Mecsek Áruház melletti SIPO Vitamin patikájába.

Amit nyújtani tudunk és fogunk a leendő kollégánknak:

  • stabil vállalati háttér
  • hosszútávú munkalehetőség, folyamatos fejlődés
  • kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai munka
  • kellemes munkakörnyezet
  • kreatív, fiatalos csapat
  • munkádat segítőkész kollégák között végezheted, ahol fontos egymás támogatása és a csapatmunka becsülete

Amit kérünk

  • agilis hozzáállás és megoldás központú gondolkodás
  • betegközpontú szemlélet
  • precizitás
  • önálló- és felelősségteljes munkavégzés
  • légy csapatjátékos

A jelentkezéseket az allas@sipo.hu e-mail címre várjuk!