Partnertalálkozó a Szentágothai Kutatóközpontban

2018. február 6.

A dán FOSS cég a közeljövőben nagyszabású beruházásba kezd Pécsett, melynek keretében modern kutatás-fejlesztési központot hoz létre új helyszínen; jól felszerelt laboratóriumokkal és biotechnológiai reagensek gyártására specializálódott termelőegységgel. A beruházással párhuzamosan sikeres tárgyalások indultak el a Pécsi Tudományegyetem és Pécs városának vezetésével egy háromoldalú stratégiai együttműködés kialakítását illetően. A tárgyalások lezárása alkalmából kerül sor 2018. február 6-án, a Szentágothai János Kutatóközpontban egy szakmai tudományos programra.

Partnertalálkozó a Szentágothai Kutatóközpontban

(2018. február 6.)

10.15 – 11.15: Kutatás, biotechnológia és innováció – Új lehetőségek Pécsett

• A szakmai program megnyitása