2020. február 10.

Az ÁOK Kari Erasmus Iroda hirdeti Erasmus+ hallgatói mobilitásra szóló pályázatát.

Az Erasmus+ az Európai Bizottság egyik legsikeresebb és legismertebb programja, mely mostanáig több mint 2,7 millió egyetemi hallgató mobilitását segítette elő Európában.

Az egykori Erasmus hallgatók szerint az Erasmus tapasztalat a végzés utáni munkakeresést is megkönnyítette számukra. Az Erasmus hallgatók 60%-a nő és a kiutazó hallgatók 80%-a a családban az első, aki külföldön is tanul.

A pályázat keretein belül lehetőség van tanulmányi és gyakorlati mobilitásra is.

Pályázati időszak:

2020.02.12. - 03.05.

Beadási határidő:

2020.03.05. Csütörtök 12:00

A jelentkezési lapokat kérjük emailben, word fájlformátumban is küldjétek el nekünk!

A választható helyekről, beadandó dokumentumokról, és a pályázat lépéseiről további információk itt olvashatóak:

Nemzetközi Kapcsolatok Irodája, Erasmus Iroda

erasmusoffice@aok.pte.hu