2020. szeptember 1.

Kedves Hallgatók!

Jövő hét hétfőn kezdetét veszi az ONLINE PoteWellCome programsorozat!

Mivel online platformon zajlik az esemény, ezért a programok a Microsoft Teams felületén kerülnek megrendezésre! A részvétel néhány programon elsőéves hallgatóként kötelező, ezért ajánlott minél előbb bejelentkezni és megismerkedni és az alábbi felülettel.

A Microsoft Teams felületére való bejelentkezés és a használati útmutató az alábbi linken érhető el:

FONTOS! Elsőéves hallgatóként KÖTELEZŐ a részvétel az alábbi programokon.

9:00-9:15 Dékáni köszöntő (ÁOK)

9:15-9:30 Dékáni köszöntő (GYTK)

9:30-10:00 Tanulmányi Hivatal-ÁOK : Beiratkozással, szemeszterkezdéssel kapcsolatos információk

9:30-10:00 Tanulmányi Hivatal-GYTK : Beiratkozással, szemeszterkezdéssel kapcsolatos legfontosabb információk

13:00 Tanévnyitó Ünnepség

Továbbá az alábbi linken a programtáblázat található, benne az összes (elsőéves, felsőbb éves) PoteWellCome programmal.

A programok mellett található linken keresztül lehet csatlakozni az egyes programokhoz (a bejelentkezést követően), amely a feltüntetett időpontban veszi kezdetét!

A regisztrációköteles programok linkjét minden regisztrálónak e-mailben kiküldtük! Azon a linken keresztül tudnak csatlakozni.

Sok Szeretettel Várunk Mindenkit!