Az őszi félév első előadás a Nyitott Egyetem Extra COVID-19: Tanulságok és aktualitások című online beszélgetése lesz

2020. szeptember 15.

Kedves hallgatók, oktatók és kari munkatársak!

Szeretettel meghívjuk Önöket a NYITOTT EGYETEM EXTRA – COVID-19: TANULSÁGOK ÉS AKTUALITÁSOK című online beszélgetésünkre szeptember 15-én 17 órakor a Pécsi Tudományegyetem Facebook oldalán és YouTube csatornáján!

youtube.com/pte1367

A koronavírus-járvány okozta helyzetre való tekintettel, rendhagyó módon jelentkezik a Pécsi Tudományegyetem ismeretterjesztő sorozata, a Nyitott Egyetem. Az idei tanév első előadása a Nyitott Egyetem Extra, melynek középpontjában a koronavírus-járvány áll. A témában az egyetem COVID-19 szakértői, kutatói és döntéshozói szólalnak meg.

A beszélgetés résztvevői:

• Prof. Dr. Miseta Attila, a Pécsi Tudományegyetem rektora
  • Prof. Dr. Betlehem József, általános, stratégiai és kapcsolati rektorhelyettes, a PTE Operatív Stábjának vezetője
  • Dr. Sebestyén Andor, a Klinikai Központ elnöke
  • Lengvárszky Attila, oktatási igazgató
  • Prof. Dr. Jakab Ferenc, a PTE Szentágothai János Kutatóközpont Virológiai Kutatócsoportjának vezetője

A témával kapcsolatos kérdéseiket szeptember 9-ig várjuk a nyitottegyetem@pte.hu e-mail címre, illetve a Facebookon.

Várjuk Önöket szeretettel a képernyők elé!