Tájékoztató levél a járványügyi intézkedésekről, bejelentési kötelezettség módjáról, a VírusRadarról

2020. október 6.

Tisztelt Hallgatók!

A koronavírusos megbetegedésekkel és a járványügyi intézkedésekkel kapcsolatos rendelkezéseket az alábbi linkeken tudják naprakészen nyomon követni:

Amennyiben Önnek bejelentési kötelezettsége keletkezik, akár a tünetek észlelése, pozitív PCR vizsgálati eredmény vagy járványügyi intézkedés miatt, úgy azt kérjük, hogy az alábbi linken elérhető űrlapon keresztül tegye meg a Tanulmányi Hivatal felé:

Az Innovációs és Technológiai Minisztérium által a koronavírus elleni védekezéshez kapcsolódóan kialakításra került a VírusRadar mobilalkalmazás, amely használata nagyban segíti a további védekezés sikerét. A Minisztérium tájékoztatóját itt találják.

Tisztelettel:

Tanulmányi Hivatal