2020. október 15.

Hallgatók, Dolgozók, Középiskolások Figyelem!

Egy Számotokra TÖK jó felhívással készültünk a Halloween közeledtével. Meghirdetjük a #pécsiorvosi 2020-as Tökfaragó Versenyét, amely nemcsak mókával, kacagással, faragással, de még értékes nyereményekkel is kecsegtet!

Mit kell tenned, hogy versenybe szállj?

• Faragj lelkesen egy saját halloweeni tököt, figyelve a biztonságra
  • Készíts róla egy jó minőségű képet
  • Az elkészült képet pedig posztold komment formájában a Facebook oldalunkon lévő felhíváshoz vagy küldd el számunkra emailben (info@aok.pte.hu , jelige: #pécsiorvosi tökfaragás)

Beküldési/ kommentelési határidő: október 31. 12:00

A beküldők között 3 db ajándékcsomag fog gazdára találni, mely tartalmaz egy #pécsiorvosi pulóvert, maszkot (fehér/kék/rózsaszín), illetve egy pendrive-ot!

Három kategóriában is meg lehet kaparintani a díjakat:

• Legkreatívabb tök
  • Legrémisztőbb tök
  • Közönségdíjazott tök

FONTOS: A beküldött képek közül a közönség díjas helyezést kizárólag a Facebook posztban lévő kommentelt képekre szerzett lájkokból lehet elnyerni (a legtöbb reakciót kiváltott kép nyer). Aki csak email formájában küldi be munkáját, erre a díjra nem nevezhető be. Szóval ne felejtsetek el lájkolni!

Tökfaragásra fel! Mindenki ügyes legyen!