2011. szeptember 26.

Idén is megrendezésre kerül a már hagyománnyá váló Gyógyszerész Szakest

Meghívó Gyógyszerész Szakestre

A PTE ÁOK Gyógyszerésztudományi Szakon a Rókus utcai épület udvarán idén is megrendezésre kerül a már hagyománnyá váló Gyógyszerész Szakest, melyre sok szeretettel várjuk a Szak valamennyi hallgatóját, oktatóját és öregdiákjait. A rendezvény időpontja 2011. szeptember 29. csütörtök. A buli délután 13-tól este 22 óráig tart.

A zártkörű rendezvényre való tekintettel kérjük a hallgatókat, belépésnél diákigazolványaikat felmutatni szíveskedjenek a bejáratnál lévő biztonsági szolgálat embereinek.

Program tervezet:

14.00 Főzéshez való készülődés, alapanyagok elkészítése, bográcsba bepakolása

15.00 Főzőverseny kezdete

15.30 Esélykiegyenlítő Tanár-Diák focimeccs

16.00-17.00 Vetélkedők

18.00 Vetélkedő eredményhirdetése és főzőverseny eredményhirdetése

18.30 Zenés-Táncos Mulatság --- Zene: dr. Szabó Sándor (Öcsi)

A főzést minden évfolyam a megadott időben (15:00) kezdje el, hogy az ételek legkésőbb 17:30-ra elkészüljenek.

Minden évfolyam egy étel elkészítését vállalja és ez által nevez a főzőversenyre. A győztes csapat birtokolhatja egy éven keresztül a „PTE ÁOK GYTSZ Vándor Fakanál” díjat. A zsűri elfogulatlan és tárgyilagos, mindazonáltal egyes tagok esetleg (pl. itallal) vesztegethetőek.

A rendezvény szervezői az oktatók részéről:

dr. Maász Gábor, dr. Diós Péter és dr. Vida Róbert

A rendezvény szervezői és lebonyolítója a hallgatók közül:

a IV. évfolyam

Esőnap: 2011. október 5.Rossz idő esetén a rendezvényt következő hét szerdára halasztjuk, ezért a főzéshez szükséges alapanyagok beszerzését célszerű csütörtökön reggel betervezni.

Sok szeretettel várnak minden kedves gyógyszerészhallgatót és jó szórakozást kívánnak:

a Szervezők

Pécs, 2011. szeptember 20.

Dokumentumok

• Gyógyszerész Szakest 2011 program és tudnivalók.pdf