2012. február 23.

Meghívó a Gyógyszerterápiás Bizottság soron következő ülésére

Tisztelt Felhasználók!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a PTE KK Gyógyszerterápiás Bizottság következő ülését 2012. február 29-én (szerdán) 14.00-kor tartjuk. Az ülés helyszíne: PTE ÁOK Szigeti út 12. Dékáni Hivatal I. emeleti nagy tanácsterme.

Napirend:

1.      A gyógyszer közbeszerzési pályázat tapasztalatainak értékelése a Gyógyszerterápiás Bizottság 2011. december 20-án felvetett kérdései alapján. Meghívott előadó: Kuthy Ágnes

2.      Tájékoztatás az országos egységes kórházi gyógyszer közbeszerzési pályázatról.

3.      Tájékoztatás a tételes elszámolás alá eső gyógyszerek területén 2012. február 1-én életbe lépett változásokról. Meghívott előadó: Gazsó Tibor

4.      A PTE KK gyógyszer-alaplista bővítésére érkezett beadványok szakmai és gazdasági szempontok alapján történő elbírálása; a gyógyszer-alaplista karbantartása.

5.      Egyebek.

Kérjük a résztvevők és a meghívottak megjelenésüket, illetve az esetleges távolmaradást, akadályoztatást szíveskedjenek előzetesen jelezni (Klinikai Központi Gyógyszertár iroda, tel.: 36284, e-mail: iroda.gyogyt@aok.pte.hu).

Tisztelettel:

Prof. Dr. Decsi Tamás sk.
Prof. Dr. Botz Lajos sk.

Résztvevők:

1.) Elnök: Dr. Decsi Tamás (Gyermekgyógyászati Klinika), 2.) Titkár: Dr. Botz Lajos (Gyógyszerészeti Intézet és Egyetemi Gyógyszertár), 3.) Dr. Bátai István (AITI), 4.) Dr. Drozgyik István (Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika), 5.) Dr. Habon Tamás (I.sz. Belgyógyászati Klinika), 6.) dr. Hardi Péter (Érsebészeti Tanszék), 7.) Dr. Hornyák Judit (Gyógyszerészeti Intézet és Egyetemi Gyógyszertár), 8.) Dr. Mangel László (Onkoterápiás Intézet), 9.) dr. Péterfi Zoltán (I.sz. Belgyógyászati Klinika), 10.) Dr. Sárszegi Zsolt (Szívgyógyászati Klinika), 11.) dr. Szomor Árpád (I.sz. Belgyógyászati Klinika), 12.) Dr. Vereczkei András (Sebészeti Klinika), 13.) Dr. Varga Zsuzsanna (Onkoterápiás Intézet)

Meghívottak:

1) Prof. dr. Kollár Lajos PTE KK Főigazgató, (2) dr. Endrei Dóra PTE KK Általános Főigazgató-helyettes, (3) Zemplényi Antal PTE KK Gazdasági Igazgató, (4) Kuthy Ágnes igazgató, PTE Közbeszerzési és Logisztikai Igazgatóság, (5) Gazsó Tibor osztályvezető, PTE KK Egészségbiztosítási Osztály