2013. február 11.

Mandulavirágzási Tudományos Napok 2011

2013-ban hetedik alkalommal rendezi meg a Pécsi Tudományegyetem a Mandulavirágzási Tudományos Napokat február 25. és március 1-je között.

Az öt nap alatt több mini-konferencián számos, egyetemünkhöz kötődő tudományterület képviselői mutatkoznak be, tudósok gazdagítják gondolataikkal az egyes témákat, szinergikus összekapcsolódásokat eredményezve.

A következő témákban hallhatnak előadásokat a regisztráló érdeklődők:

Tudomány – Egyetem. A Pécsi Egyetem és hallgatói a középkortól napjainkig

2013. február 25.
Tudomány – Egyetem. A Pécsi Egyetem és hallgatói a középkortól napjainkig
Témavezető: Prof. Dr. Font Márta
(egyetemi tanár, PTE BTK)

Két- és többnyelvűség individuális és társadalmi szinten – A két- és többnyelvűség hasznosíthatóságának lehetőségei2013. február 26.
Két- és többnyelvűség individuális és társadalmi szinten - A két- és többnyelvűség hasznosíthatóságának lehetőségei
Szekcióprogram »
Témavezetők: Prof. Dr. Komlósiné Dr. Knipf Erzsébet (egyetemi tanár) és Dr. Gerner Zsuzsanna (egyetemi docens, PTE BTK)

A felsőoktatás területi dimenziói, avagy oktatásföldrajzi vizsgálatok a hazai és a nemzetközi térben2013. február 27.
Témavezető: Dr. M. Császár Zsuzsa
(egyetemi docens, PTE TTK)

Sport-szeletek2013. február 28.
Sport-szeletek
Témavezető: Dr. Wilhelm Márta
(egyetemi docens, PTE TTK)

A régió felsőoktatásának jelene és jövője

2013. március 1.
A régió felsőoktatásának jelene és jövője
Témavezető: Prof. Dr. Bódis József
(a PTE rektora)

Sok szeretettel várjuk Önöket!

Az alábbi linken jelentkezhet a regisztrációt követően a konferencia egyes szekcióira: