Gyógyszerész Alumni Találkozó és Pécsi Egyetemi Gyógyszerész Bál

2016. július 13.

2016. november 19.

Gyógyszerésztudományi Kar

Kedves Kolléganő, Kedves Kolléga!

A Gyógyszerésztudományi Kar szervezésében 2016. november 19-én először kerül megrendezésre a Pécsett végzett gyógyszerészek Alumni (öregdiák) Találkozója.

Ebben az évben a 2005-ben, a 2006-ban és a 2011-ben végzett gyógyszerészek találkozhatnak egymással.

Az Alumni Találkozó programja (Helyszín: Dékáni Tanácsterem, 7624 Pécs, Szigeti út 12.)

10:00-11:00    Évfolyamtalálkozók

11:00-13:00    Szakmai program

• Alumni gyógyszerészek élménybeszámolói

Dr. Polics Éva (2005-ben végzett gyógyszerész)

Dr. Tóvölgyi Zsuzsa (2006-ban végzett gyógyszerész)

Dr. Diós Péter (2011-ben végzett gyógyszerész)

• Aktualitások a hazai gyógyszerészetben

Dr. Aponyi Ildikó (Primula Gyógyszertár): "Tájkép csata után. (A hazai gyógyszerészet aktuális állapota egy gyakorló patikus szemével.)"

Dr. Kőszegi Tamás (Laboratóriumi Medicina Intézet): A gyógyszerészi gondozáshoz kapcsolódó gyorstesztek.

Prof. Dr. Botz Lajos (Gyógyszerészeti Intézet és Klinikai Központi Gyógyszertár): Milyen kihívásokkal kellene a gyakorló gyógyszerészetünknek szembenéznie?

13:00-14:30    Állófogadás

Kérjük amennyiben részt kíván venni a Gyógyszerész Alumni Találkozón az on-line regisztrációs lapot kitölteni szíveskedjen.

2016. november 19-én kerül megrendezésre a mára már hagyománnyá vált VII. Pécsi Egyetemi Gyógyszerész Bál. A Gyógyszerésztudományi Kar egyaránt szeretettel várja a gyógyszerészhallgatókat és a végzett gyógyszerészeket a közösségformáló vidám mulatságra. A rendezvény kiemelt célja a Karon folyó oktató- és kutatómunka fejlesztését segítő támogatások gyűjtése a „Pécsi Egyetemi Gyógyszerészképzésért” Alapítvány számára.

A Pécsi Egyetemi Gyógyszerész Bál programja (Helyszín: Dr. Romhányi György Aula, 7624 Pécs Szigeti út 12.)

19:00    Kapunyitás

20:00    A bál megnyitása

20:20    Gyógyszerészhallgatók nyitótánca

20:30    Rozsdás Pisztillus Kamarakórus előadása

20:50    Patronus Alumnorum Pharmaciae díj átadása

21:00    Állófogadás

23:00    Pécsi Egyetemi Gyógyszerész Bál Bora választás eredményhirdetése

23:15    Tombola

23:30    Táncház

A jó hangulatról a Wery-Take Zenekar gondoskodik.

Jegyek elővételben a GYTK Hallgatói Önkormányzat irodájában (7624 Pécs, Rókus utca 2. K épület 107.) október 28-tól kaphatók illetve a helyszínen is megvásárolhatók.

Jegyárak:

PTE hallgatói jegy: 2 000 Ft

Dolgozói/Külsős jegy: 3 500 Ft

Támogató jegy: 5 000 Ft

Elsős gyógyszerészhallgatók számára a rendezvény ingyenes.

A jegyárak az állófogadáson való részvételt is tartalmazzák!

Kérem, ha tudomására jut, hogy valamelyik évfolyamtársa nem kapott értesítést a programról, jelezze számunkra az alumni@aok.pte.hu e-mail címen az érintett elérhetőségeinek (név, születési név, telefonszám, cím, e-mail cím) megjelölésével, vagy munkatársunknak az alábbi elérhetőségen: Felvételi és Hallgatói Szolgáltató Iroda - Dr. Duga Zsófia 72/536-001/31129-es mellék.

Remélem, hogy a Gyógyszerész Alumni Találkozó és a Pécsi Egyetemi Gyógyszerész Bál programsorozata keretében személyesen üdvözölhetem Önt!

Üdvözlettel:

Dr. Perjési Pál  s.k.