2016. augusztus 31.

PTE INNOVÁCIÓS NAP 2016

MEGHÍVÓ

Tisztelettel meghívjuk a Pécsi Tudományegyetem Kutatáshasznosítási és Technológia-transzfer Osztálya és a Szentágothai János Kutatóközpontja által szervezett Innovációs Napra, mely idén az Egyetem alapításának 650 éves évfordulója tiszteletére tartott ünnepi rendezvénysorozat részeként kerül megrendezésre.

A program során érdekes előadásokat hallgathat az Egyetemen zajló kutatásokról, kutatás-fejlesztési projektekről, az aktuális K+F+I pályázati lehetőségekről valamint részt vehet a Magyar Medikai Gyártók és Szolgáltatók Akkreditált Innovációs Klaszter cégei által szervezett szakmai innovációs workshopok-on és megismerkedhet a klaszter tagjaival kiállító standjainknál.

Dátum: 2016. szeptember 19-20.

Helyszín: PTE Szentágothai János Kutatóközpont – 7624 Pécs, Ifjúság útja 20.

A részletes program az innovacio.pte.hu oldalon érhető el.

A rendezvényen való részvétel ingyenes, azonban előzetes regisztrációhoz kötött. Részvételi szándékát az alábbi linken szíveskedjen jelezni:

Regisztrációs link