2017. május 22.

Információk a gyógyszerészek, MGYK-, MESZK- tagok, kórházi dolgozók számára szervezett szlovéniai tanulmányútról - 2017 Október 21-23.

Kedves Gyógyszerészek, MGYK-, MESZK- tagok, kórházi dolgozók, barátok!

Október 21. – Október 23. (Hosszú hétvége!)

Programunk:

Október 21.:    Indulás a reggeli órákban (5 óra körül) Budapestről, Tatabánya érintésével utazás rövid pihenők beiktatásával Ljubljanaba. Kongresszusi-tér, Preseren-tér, Hármas-híd, Vásárcsarnok, Püspöki Palota, Sárkány híd, Ljubljanai Vár megtekintése.

Este csapatépítés, közösségi program.

Október 22.:    Postojnai cseppkőbarlang, predjamai vár (Barlangvár) megtekintése, Piran, tengerparti séta a belvárosban.

Október 23.:    Ljubljana: LEK Múzeum látogatása.

Bledi-tó, középkori lovagvár (fakultatív), pletnázás (hagyományos bledi csónak) a tó kis szigetére.

Utazás haza, érkezés az esti órákban Tatabányára, majd Budapestre.

FIGYELEM!

Kötelező program MINDENKI részére: Ljubljana: LEK Múzeum látogatása.

Utazás: Autóbusz (kényelmes, tempo 100-as)

Szállás: Hotel Park*** (városközpont, link: http://www.hotelpark.si/)

Önkéntes hozzájárulás: az utazás  56.000 HuF (köszönjük TÁMOGATÓINKNAK!), melyet 2 részletben is lehet fizetni. Az ár tartalmazza: utazást busszal, szállást és reggeliket, belépőjegyeket (Ljubljana Vár, Gyógyszerész Múzeum, Predjama/Postojna kombinált, pletnázás), biztosítást, IFA-t.

Nem tartalmazza: ebédek, vacsorák, fakultatív programok árát.

Jelentkezési határidő: Július 1., de érdemes mihamarabb, mert nagyon hamar összejön a létszám.

Jelentkezés e-mailben: tatrai.teodora@gmail.com.

További részletek: a jelentkezés után e-mailben.

FIZETÉSI határidők:         1. részlet: 2017. július 10. ( 20.000 HuF)

2. részlet: 2017. augusztus 10. ( 36.000 HuF)

A programváltozást nem tervezzük, de a jogot fenntartjuk. Idegenvezetőnk: dr. Szilvásy-Szabó Ágnes gyógyszerész

Bármilyen kérdés, probléma, kívánság, ötlet és esetleges önerő támogatás szerzése esetén is állunk rendelkezésetekre, és várjuk a jelentkezéseteket!

Tátrai Teodóra (30/ 4164743)

dr. Tátrai Tibor (70/ 9408505)