Erdély az idők sodrában - meghívó könyvbemutatóra

2017. december 4.

Pécsi Tudományegyetem  Műszaki és Informatikai Kar Építőmérnök Tanszék szervezésében 2017. december 15-én (péntek) 17 órától Mihálik András építőmérnök,

a Nagyváradi Egyetem nyug. egyetemi tanára Erdély az Idők sodrában c. könyvének bemutatója keretében mesél az életéről, a mérnökségről és főként erdélyről, s mindezt ilyesztő nyíltsággal.

A közel 2 órás előadás alatt sok érdekességet láthatunk és hallhatunk, főként a XX. századi Erdély történelméről, egy igazi erdélyi tollából és szájából.

Hasznos és emlékezetes lehet mind a mérnököknek, mind a leendő mérnökönek, s mindenkinek, akit érdekel ERDÉLY és a történelem.

Helyszín:

PTE MIK  7624 Pécs, Boszorkány u. 2. A-017 (büfé melletti) előadóterem

Az előadás alatt az előadó kisebb büfével kedveskedik a hallgatóságnak.

Az előadás után lehetőség van az  előadóval beszélni, kérdezni.

A rendezvény nincs regisztrácóhoz kötve, de a várható létszámról kérünk egy jelzést a weinreichzoltan@gmail.com címre.