Interdiszciplináris Doktorandusz Konferencia (IDK2019)

2019. február 18.

A Pécsi Tudományegyetem Doktorandusz Önkormányzata immár nyolcadik alkalommal rendezi meg nemzetközi, számos tudományterületet összefogó szakmai programját, az Interdiszciplináris Doktorandusz Konferenciát (IDK2019)

A konferenciának az elmúlt évekhez hasonlóan a Pécsi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kara ad otthont, 2019. május 24-25. között.

Regisztráció / Absztraktfeltöltés: 2019. április 12.

Rendezvényünkre valamennyi tudományterületről várjuk doktoranduszok, valamint kimagasló tudományos munkássággal rendelkező graduális hallgatók jelentkezését. A kutatási eredmények bemutatására tudományos előadás vagy poszter formájában nyílik lehetőség. A konferencia elsődleges nyelve angol, azonban korlátozott számban magyar nyelvű prezentációkat is befogadunk.

A mielőbbi találkozás reményében, üdvözlettel:

Pónusz Róbert s.k.
elnök