A „Pécsi Egyetemi Gyógyszerészképzésért“ Alapítvány felhívása

2020. április 6.

Tisztelt Gyógyszerész Kolléga!

A Pécsi Gyógyszerészképzésért Alapítvány továbbra is kéri szíves támogatását az adó 1%-ának felajánlásával. Eddigi segítségét, a pécsi hallgatók képzésének szakmai, gyakorlati és anyagi támogatását hálásan köszönjük.

A kedvezményezett neve: „Pécsi Egyetemi Gyógyszerészképzésért“ Alapítvány

A kedvezményezett adószáma: 18325580-1-02

Alapítványunk a honlapon feltüntetett pályázati felhívást ebben az évben kiszélesíti. Célunk, hogy minél több, a gyógyszerészi gyakorlathoz közel álló témát jelöljünk meg hallgatóinknak. Örömmel vennénk, ha témaötletét közölné. Szeretnénk, ha ebben a vonatkozásban is a megye gyógyszerészei szorosabban kapcsolódnának törekvéseinkhez.

Ön nem rendelkezett még az szja 1+1%-áról, azt a bevallásától függetlenül a 2020. rendelkező évben május 20-áig megteheti. Rendelkező nyilatkozatát a legegyszerűbben az e-SZJA online felületen töltheti ki, vagy a rendelkező nyilatkozat csak kinyomtatva, papír alapon, lezárt borítékban is benyújtható a NAV-hoz.

Tisztelettel:

a kuratórium nevében: Prof. Szabó László Gy. elnök sk.