Kriszbacher Ildikó Tehetséggondozó Ösztöndíj pályázati felhívás a 2020/2021-es tanévre

2020. szeptember 15.

A Pécsi Tudományegyetem a 2020/2021-es tanévre pályázatot ír ki a Kriszbacher Ildikó Tehetséggondozó Ösztöndíj elnyerésére.
A PTE Kriszbacher Ildikó Tehetséggondozó Programjának célja, hogy elősegítse a hallgatókban rejlő tehetség kibontakozását, a legtehetségesebb hallgatók egyetemi oktatóvá és kutatóvá válását.

Beadási határidő: 2020. 09. 29.

A pályázat benyújtásának módja:

A Pályázati űrlapot és a munkatervet számítógéppel kell kitölteni, azt kinyomtatni és aláírni. Kézírással kitöltött pályázati anyagot nem fogadunk el!

A pályázatok postára adási határideje: 2020. szeptember 29., kedd

A pályázatot a PTE Tehetséggondozó Irodájához kell beküldeni kizárólag a Magyar Postán keresztül az alábbi címre:

Pécsi Tudományegyetem Doktori és Tehetséggondozó Iroda
7622 Pécs, Vasvári Pál u. 4.

Amennyiben a pályázati űrlap kitöltése során kérdése merülne fel, forduljon az egyetemi koordinátorhoz:

Kassai Petronella
E-mail: kassai.petronella@pte.hu
Tel: +36-72/501-500,     mellék: 12248

A részletes pályázati kiírás, űrlapok.