Pályázati hírek - 2021. október 12, kedd

Kutatói-oktatói-klinikai pályázat

A PTE ÁOK és a GYTK dékánjai, illetve a Nemzetközi Kapcsolatok Bizottsága ismét pályázatot hirdet fiatal oktatók részére rövid külföldi tanulmányútra. Legkorábban 2021. december 1. után és 2022. augusztus 31-ig megvalósuló tanulmányutakat áll módunkban támogatni!

A pályázat célja

A kar fiatal oktatói számára lehetőség biztosítása arra, hogy rövid idejű, 7-14 nap keretében, munkájukhoz szükséges új kutatási módszert, új műtéti technikát, diagnosztikai eljárást sajátítsanak el valamely európai intézetben, klinikán, gyógyszertárban, gyógyszergyárban, illetve, hogy a megvalósult tanulmányutat követően elősegítse a partnerintézmény munkatársai visszahívását.

A pályázat beadásának határideje: 2021. november 2., kedd 12.00 óra

A pályázás részleteiről a kari Nemzetközi Kapcsolatok Irodája, Erasmus Iroda honlapján tájékozódhatnak az érdeklődők.

Sikeres pályázást kívánnak az Iroda munkatársai