Jelentkezz a "Féléves Hétvégi Előkészítő 2022/23" pályázatra demonstrátorként

2022. szeptember 29.

PÁLYÁZATI KIÍRÁS

A Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar és Gyógyszerésztudományi Kar pályázatot hirdet a „Fél éves előkészítő tanfolyam – fizika, kémia, biológia témakörben demonstrátor” pozíció elnyerésére, a 2022/2023-as tanévben 2022. október 22-től, 2023. április 15-ig megrendezésre kerülő, hétvégi, középiskolás diákokat felkészítő tanfolyamára.

Az ösztöndíjra pályázhat:

• olyan hallgató, aki a PTE Általános Orvostudományi vagy PTE Gyógyszerésztudományi Karán nappali, levelező munkarendű hallgatói vagy a karokon működő doktori iskolában PhD hallgatói jogviszonnyal rendelkezik

Az ösztöndíj elnyerésének feltétele:

• aktív, nappali, levelező munkarendű hallgatói vagy PhD jogviszony a 2022/2023. tanév őszi félévében
  • ismeri a hallgatókra vonatkozó szabályzatokat
  • megfelelő kommunikációs készségekkel rendelkezik
  • empatikus
  • vállalja, hogy tevékenységéről jelenléti ívet vezet, éves beszámolót ír
  • szóbeli meghallgatáson megfelel
  • biológia és/vagy kémia és/vagy fizika érettségi emelt szintű követelményrendszerének átfogó ismerete, tudása

A pályázathoz mellékelni kell:

• hallgatói jogviszony igazolás
  • kitöltött pályázati űrlap
  • motivációs levél (max 1 oldalas)

A pályázatokat a Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar MKO Stratégiai Marketing és Toborzó Irodába (7624 Pécs, Szigeti út 12., I. emelet) szükséges eljuttatni postai úton vagy személyesen, vagy online formában.

A pályázatok benyújtási határideje: 2022. október 10., 16:00 óra.

Az ösztöndíj elnyerésének feltétele a szemeszterenkénti legalább 2 alkalom megtartása a jelentkezők számára.

Amennyiben a fent említett feltétel teljesül, úgy a hallgató 45.000 Ft összegű ösztöndíjban részesül.

Az ösztöndíj kifizetése az ösztöndíjat elnyerő pályázók (tárgyanként maximum 6 fő) részére az alábbi időbeli ütemezés szerint történik: Az ösztöndíjak a féléves tevékenységet követően kerülnek kifizetésre. A felkészítés leigazolása jelenlétiív alapján történik.

JELENTKEZÉS