Konferenciát ajánlunk: "Változó Világ - Változó Családok - kihívások és megoldások"

2016. április 5.

csaladhalo.hu - 2016-04-04

Ajánljuk figyelmetekbe a fenti címmel megrendezendő szombati konferenciát, ahol szakemberek, püspök, politikusok beszélnek majd a családokat érintő húsbavágó kérdésekről. A programot alább olvashatjátok:

A konferencia időpontja: 2016. április 9. szombat 10,00 óra.

Helyszín: Párbeszéd Háza (1085 Budapest, Horánszky u. 20.)

A Baraknkovics Alapítvány által szervezett konferencia programja:

Megnyitó: Dr. Mészáros József, a Barankovics Alapítvány elnöke.

10:10 - Bíró László, a Magyar Katolikus Püspöki Kar családreferens püspöke: A család evangéliuma korunk kihívásaiban.

11:00 - Dr. Rétvári Bence, az Emberi Erőforrások Minisztériumának parlamenti államtitkára: Családpolitikai aktualitások.

11:45 - Dr. Somogyiné Petik Krisztina pszichológus, a Sapientia Szerzetesi Hittudományi Főiskola Pszichológia Tanszékének vezetője: Állandóság a változások közepette. A család egészséges működésének pszichológiai szempontjai.

Szünet

12:50 - Téglásy Kristóf, Család-, Ifjúság- Népesedéspolitikai Intézet

13:35 Prof. Dr. Kellermayer Miklós, Pécsi Tudományegyetem: ifjúsági igazgatója: Fiatalok a családban. „En túllépek e mai kocsmán, az értelemig és tovább!”.