2016. október 12.

A Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kara, a Medikus Sportegyesület, a PVSK-Mecsek Füszért OB. I. vízilabda csapata - Kemény Dénes fővédnökségével - a pécsi Hullámfürdőben Jótékonysági Vízilabda Gálát szervez 2016. október 26-án, szerdán, 18 órától. A Gála teljes bevételével a pécsi Gyermekgyógyászati Klinikát támogatjuk.

Az eseményen a Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi és Gyógyszerésztudományi Karának hallgatóiból álló vízilabda csapata mérkőzik meg a PVSK-Mecsek Füszért OB. I. vízilabda csapatával, kiegészülve oktatóinkkal és olimpiai bajnok vízilabdázókkal (Kósz Zoltán, Vári Attila).

A játékvezetők a háromszoros Olimpiai Bajnok dr. Molnár Tamás (aki egyben a Játékvezetői Bizottság elnöke is), valamint az idei olimpiai döntő egyik játékvezetője, Molnár Péter lesznek. A zsűriben az Arató/Zsigrai páros tevékenykedik versenybíróként.

Programok:

18:15   Ünnepélyes megnyitó
18:30   Vízilabda gála
20:30   Medikus Fürdőfeszt Dj. Albrechttel

A jó hangulatról az este folyamán a PTE Brass Band gondoskodik.

A belépőjegy ára 1000 forint, de mód van kiemelt támogatói jegyek vásárlására is
3000 forint vagy 10000 forint értékben.

Jegyek kizárólag elővételben kaphatóak október 18-tól, a PTE ÁOK Diákirodában (7624 Pécs, Szigeti út 12).

Az eseményről bővebb információ