Reggelivel és információs standokkal várták szeptember 22-én a PTE Általános Orvostudományi Karán a bringásokat. A kar vezetése is két kerékre pattanva érkezett, népszerűsítvén az egyszerre egészséges és környezetbarát közlekedési formát.
Kapcsolódó tartalom: Reggelivel várták a bringásokat a pécsi orvoskaron
Fotó: VERÉBI Dávid, PTE ÁOK Oktatástechnikai és Szolgáltatási Osztály; KALMÁR Lajos