2020. augusztus 4.

Kedves Hallgatók!

Az idei évi rendkívüli helyzet miatt 2020. augusztus 31- szeptember 4. között a felsőbb éves hallgatók (2-5. évfolyam) számára számos, a tanulmányokhoz kötődő szakmai  tájékoztató és készségfejlesztő programot biztosítunk online.

A programokon való részvétel ingyenes, de a létszámkorlátos programok előzetes regisztrációhoz kötöttek. A programok keretében bemutatkoznak a kari tudományos műhelyek (Tudományos  Diákkör, Tudományos diákköri munka intézetek, klinikák által kínált témakörei, Demonstrátori Diákkör, Szakkollégiumok). Az érdeklődők  megismerhetik a Dékáni Pályamunka és a szakdolgozatírás hatékony módszereit, a Kar által biztosított külföldi cseregyakorlati lehetőségeket. Gyakorlati  foglalkozásokon (manuális készségfejlesztés- MediSkillsLab szervezésében), és workshopokon, tréningeken vehetnek részt.

Részletes programok

Létszámkorlátos programokra való regisztráció (mivel ezen programokon kevesebb a férőhely, így arra kérnénk mindenkit, hogy azok jelentkezzenek, akik biztosan részt tudnak venni):