2021. január 21.

Elindult a POTE VR Nyílt Nap Galéria – Nézz körbe a pécsi orvosi és gyógyszerész karokon otthonról!

A képzéseket bemutató videókkal, a legfontosabb felvételi tudnivalókkal és nyereményjátékkal várja az orvos- és gyógyszerészképzések iránt érdeklődő középiskolásokat a POTE virtuális aulája.

• Kíváncsi vagy, hogy milyen az egyetemi élet a tantermekben és azokon túl?
  • Vacillálsz a kollégiumi kalandok és az albérlet adta önállóság között?
  • Jobban megismernéd Pécset?

A VR Galériában minden kérdésedre választ kapsz. Látogass el hozzánk, járd körbe a pécsi orvosi egyik ikonikus helyiségét, tudj meg többet a karainkon elérhető képzésekről, valamint a városban adódó lehetőségekről!

A virtuális aulában izgalmas előadásokon vehetsz részt, itt tanuló egyetemistáktól hallhatsz beszámolót a hallgatói élet élményeiről, tájékozódhatsz a felvételire való felkészítő programokról, táborainkról és egyéb lehetőségekről, továbbá segítünk eligazodni a felvételi eljárás útvesztőiben is. Mindeközben pedig versenybe szállhatsz egy 100.000 Ft értékű okoseszközért is.

Találkozzunk az aulában!

Hogyan használd a VR galériát- útmutató: