2021. november 25.

A Pécsi Tudományegyetem Gyógyszerésztudományi Kar pályázatot hirdet a ,,Cholnoky senior Ösztöndíj” elnyerésére.

Az ösztöndíjra azok a hallgatók pályázhatnak, akik Biotechnológia MSc, illetve Gyógyszerész osztatlan képzésen folytatják tanulmányaikat, vagy PhD képzésben lévő szakkollégiumi tagok.

Az ösztöndíj elnyerésének feltétele: a hallgató által benyújtott pályázat sikeres elbírálása.

A pályázathoz mellékelni kell: motivációs levél (mely tartalmazza a Szakkollégiumi senior pozíciójában vállalt feladatokat, elképzeléseket).

A pályázatokat a Pécsi Tudományegyetem Gyógyszertudományi Kar Gyógyszerészi Biotechnológia Intézetébe (7624 Pécs, Rókus u. 2. - K épület 2.emelet – 2018. iroda), Simon Tamás részére kell eljuttatni elsősorban e-mailben a simon.tamas@pte.hu e-mail címre, vagy ha másképp nem megoldható, személyesen.

A pályázatok benyújtási határideje: 2021. december 14. (kedd)

A pályázatokról az alábbi összetételű szakmai bizottság dönt:

• Dr. Kvell Krisztián
  • Dr. Bánfai Krisztina
  • Dr. Ferenczi Krisztina
  • Ádám Zoltán
  • Simon Tamás

A pályázatok elbírálási határideje: 2021. december 17. péntek

A nettó 30.000,- Ft ösztöndíj átutalása az ösztöndíjat elnyerő pályázók részére 2022 februárjától a 2021/22. tanév végéig, azaz 2022 júniusáig havonta történik.

Pécs, 2021. november 24.

Prof. Dr. Botz Lajos