Középiskolás Diákok Hallgatói Mentora, Őszi Tábor Ösztöndíj Pályázat

2021. október 6.

A Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar és Gyógyszerésztudományi Kar pályázati ösztöndíjakat hirdet meg a 2021/2022-es tanévre vonatkozóan, minden aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkező hallgató számára:

1. Középiskolás Diákok Hallgatói Mentora Ösztöndíj

Hogyha szeretnél segíteni a középiskolás diákoknak a pályaválasztásukban, jó kommunikációs, szervezői készségekkel rendelkezel.

Részletes Pályázati Kiírás

Jelentkezni a helyszínen - PTE ÁOK- Stratégiai Marketing és Toborzó Iroda (7624 Pécs, Szigeti út 12., I. emelet) hétköznaponként 08:00 - 16:00 óra között. - vagy online IDE  kattintva.

A pályázatok benyújtási határideje: 2021. október 12., 20:00 óra

--------------------------------------------------------------------

2. Őszi középiskolás tábor - demonstrátor, instruktor, és szakmai program összeállítója (oktatási - kémia, biológia, fizika tárgyból) Ösztöndíj

Neked ajánljuk, hogyha jó szervezői készségekkel rendelkezel, jártas, megfelelően tájékozott vagy az egyetemi élet kérdéseiben.

Részletes Pályázati Kiírás

Jelentkezni a helyszínen - PTE ÁOK- Stratégiai Marketing és Toborzó Iroda (7624 Pécs, Szigeti út 12., I. emelet) hétköznaponként 08:00 - 16:00 óra között. - vagy online IDE  kattintva.

A pályázatok benyújtási határideje: 2021. október 11., 12:00 óra

A pályázatok elbírálását követően emailben értesítünk minden hallgatót a végső döntésről.